Tooted 01

Constructi liimpuittoodete valikusse kuuluvad liimpuittalad, duo-trio talad, sõrmjätkatud konstruktsioonipuit ja liimpalgid. Talad leiavad kasutust postidena ja kandekonstruktsioonides. Liimpuittalasid kasutatakse Palmako palkmajade seinakonstruktsioonides ja neid müüakse ka teistele palkmajatootjatele.

Ettevõttest 02

EESTI KAPITALIL ETTEVÕTE

Kuulumine Eesti suurimasse metsa- ja puidutööstuskontserni Lemeks Grupp võimaldab olla osa terviklikust tarneahelast.

Palmako AS äriidee on müüa laia valikut kõrgekvaliteedilisi puittooteid teadlikule ja keskkonda väärtustavale inimesele.

Palmako AS-il on välisesindused Rootsis, Norras, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal ja Ameerika Ühendriikides. 93% ettevõte toodangust eksporditakse rohkem kui 30 riiki üle maailma.

Kvaliteet 03

OLULISIM ON TOOTE KVALITEET

 

Parima toormaterjali, tipptehnoloogia ja tasemel oskustööjõu kasutamine võimaldab Palmako AS-il valmistada tooteid, mis sobivad ka kõige nõudlikumale kliendile.

Palmako on FSC®-sertifitseeritud. Liimpuittoodetel on lisaks EN sertifikaat.

Tootmine 04

Aastate jooksul on Palmako investeerinud tipptehnoloogiasse üle 15 miljoni euro, tänu millele saame kasutada oma toodete valmistamiseks parimaid seadmeid. Palmako alustas liimpuittoodete tootmist 2007. aastal ja praegu ekspordime 90% oma toodangust. Palmako toodab aastas üle 30 000 m3 liimpuittooteid.

Müügitingimused 05

KÕRGE TUGITEENUSTE TASE

Tagamaks kiireid ja täpseid tarneid üle kogu Euroopa, on edasimüüjate jaoks aasta läbi olemas piisav laovaru. Vajadusel on võimalik transportida kaup otse lõpptarbija tagaaeda. Mitmekeelse ettevõttena suudab Palmako AS teenindada oma kliente kaheksas keeles.

Palmako AS on ettevõttena efektiivne, paindlik, kliendi-sõbralik ja jätkusuutlik.